bus is near the stop
Route's length: 10 km.
Travel time: 25 min.

view online





edit the schedule
Direction 1Direction 2
2 on the route0 on the route

Магазин Украина
СУ-10
Энергонефть
Ветстанция
Теплосеть
Нева
9-й м-н
ВПЧ
Авторынок
Школа 6
Чайка
Маргарита
УВД
12:24
Городской суд
Bus
12:25
Школа 2
12:27
ДБ Силуэт
12:30
Расчетно-кассовый центр
12:33
Колледж
12:34
Империя
12:36
11-й м-н
12:37
Юность
12:38
УМР-2
12:24
Магазин Украина
Bus
go to top