bus is near the stop
Route's length: 12 km.
Travel time: 32 min.

view online





edit the schedule
Direction 1Direction 2
1 on the route1 on the route

11:30
Кода Лес  
11:30
СУ-62
Школа 12
АБЗ
Кладбище
РЭБ
НДРСУ
Алтай
ЮАТ-1
АЗС
Рынок
ЮАТ-5
Колледж
Расчетно-кассовый центр
ДБ Силуэт
Сквер Победы
Горбольница
12:29
Церковь
Bus
12:31
16а м-н
12:33
Олимп
12:35
14а м-н
12:38
15-й Мостоотряд
go to top

15-й Мостоотряд
14а м-н
МЖК
16а м-н
Церковь
Горбольница
Сквер Победы
Поликлиника
12:29
Северянка
Bus
12:31
МУП Юпат
12:33
СЭС
12:34
Рынок
12:36
Рынок (Сургутская)
12:37
АЗС
12:39
Алтай
12:41
НДРСУ
12:42
РЭБ
12:42
Кладбище
12:43
АБЗ
12:44
Школа 12
12:45
СУ-62
12:46
Кода Лес
go to top