bus is near the stop
Route's length: 12 km.
Travel time: 32 min.

view online





edit the timetable
Direction 1Direction 2
1 on the route0 on the route

18:34
Кода Лес  
11:30
СУ-62
Школа 12
АБЗ
Кладбище
РЭБ
НДРСУ
Алтай
ЮАТ-1
АЗС
21:28
Рынок
Bus
21:30
ЮАТ-5
21:32
Колледж
21:34
Расчетно-кассовый центр
21:35
ДБ Силуэт
21:36
Сквер Победы
21:38
Горбольница
21:42
Церковь
21:45
16а м-н
21:47
Олимп
21:51
14а м-н
21:54
15-й Мостоотряд
go to top

15-й Мостоотряд
14а м-н
МЖК
16а м-н
Церковь
Горбольница
Сквер Победы
Поликлиника
Северянка
МУП Юпат
СЭС
Рынок
Рынок (Сургутская)
АЗС
Алтай
НДРСУ
РЭБ
Кладбище
АБЗ
Школа 12
СУ-62
Кода Лес
go to top