bus is near the stop
Route's length: 7 km.
Travel time: 19 min.
Serves: ИП Родионов А.Н.

view online





edit the schedule
Direction 1Direction 2
1 on the route2 on the route

пос. Звёздный
Рум ТПП
Горгаз
Магистральная
УМР-2
ЮНГ
Континент
13:42
ДК Юность
Bus
13:43
Городской суд
13:45
УВД
13:47
Водолей
13:49
13-й м-н
13:50
ЦМС
13:51
Самара
13:52
Royal Plaza
go to top

13:42
Школа 9
Bus
13:43
12-й м-н
13:45
Горбольница
13:47
Сквер Победы
13:50
Поликлиника
13:52
Сибинтек
13:53
СУ-905
13:55
ГИБДД
13:56
ЖК Западный
13:42
Школа 14
Bus
13:44
ЖЭУ 5
13:45
УМР-2
13:47
Магистральная
13:49
Реквием
13:49
Горгаз
13:50
Рум ТПП
13:51
пос. Звёздный
go to top