bus is near the stop
Route's length: 14 km.
Travel time: 35 min.

view online





edit the timetable
Direction 1Direction 2
3 on the route3 on the route

5-й м-н
Новоселки
Ньютона
Доронина
Слепнёва (Суздальское шоссе)
10:42
Школа
Shuttle bus
10:43
8-я больница
10:45
Автовокзал
10:46
Московский вокзал
10:49
Выемка
10:50
Большая Федоровская
10:52
Первомайская
10:55
Красная пл.
10:57
Республиканская (Октября)
10:59
Победы (Октября)
11:00
пл. Карла Маркса (Октября)
10:42
Институт
Shuttle bus
10:43
Чехова
10:45
Белинского
10:46
Жукова (Чкалова)
10:42
Добрынина (Чкалова)
Shuttle bus
10:43
Автозаводская
10:44
Чкалова (Угличская)
go to top

Чкалова (Угличская)
Юности
Добрынина (Чкалова)
Жукова (Чкалова)
Белинского
Чехова
Институт
пл. Карла Маркса (Октября)
Победы (Октября)
Республиканская (Октября)
Красная пл.
пл. Волкова
Комсомольская
10:42
Большая Федоровская
Shuttle bus
10:44
Выемка
10:46
Московский вокзал
10:42
ЖК Ярославль-Сити
Shuttle bus
10:45
8-я больница
10:42
Школа
Shuttle bus
10:43
Слепнёва (Суздальское шоссе)
10:44
Доронина
10:45
Ньютона
10:47
Новоселки
10:56
5-й м-н
go to top