bus is near the stop
Route's length: 16 km.
Travel time: 42 min.

view online





edit the schedule
Direction 1Direction 2
1 on the route0 on the route

10:00
Ярославль-Главный  
10:00
Полиграфкомбинат
ЖК Династия
20:06
Толбухина (Свободы)
Intercity
20:07
пл. Труда
20:10
пл. Юности
20:12
пл. Волкова
20:15
Красная пл.
20:16
Октябрьская пл.
20:25
Школа 50
20:28
Красноборская
Областная больница
Яковлевское
Игнатовское кладбище
Игнатово
Григорьевское
go to top

Григорьевское
Игнатово
Игнатовское кладбище
Яковлевское
Областная больница
Проспект машиностроителей
Школа 50
Дачная
Октябрьская пл.
Красная пл.
пл. Волкова
Знаменская башня
пл. Юности
пл. Труда
Толбухина (Свободы)
ЖК Династия
Полиграфкомбинат
Ярославль-Главный
go to top