Bustime


bus is near the stop
Route's length: 13 km.
Travel time: 34 min.

view online





edit the timetable
Direction 1Direction 2
0 on the route2 on the route

Ярославль-Главный
Полиграфкомбинат
ЖК Династия
Толбухина (Свободы)
пл. Труда
пл. Юности
пл. Волкова
Красная пл.
Октябрьская пл.
Дачная
Школа 50
Линейная
Красноборская
Проспект машиностроителей
Гараж (Авиаторов)
Яковлевское
Областная больница
Заволжье
go to top

Заволжье
07:33
Областная больница
Intercity
07:38
Яковлевское
07:41
Гараж (Авиаторов)
07:43
Проспект машиностроителей
07:46
Красноборская
07:48
Линейная
07:50
Школа 50
07:56
Дачная
08:00
Октябрьская пл.
08:03
Красная пл.
07:33
пл. Волкова
Intercity
07:34
Знаменская башня
07:35
пл. Юности
07:37
пл. Труда
07:39
Толбухина (Свободы)
07:42
ЖК Династия
07:43
Полиграфкомбинат
07:45
Ярославль-Главный
go to top