bus is near the stop
Route's length: 19 km.
Travel time: 49 min.
Serves: ООО "ВологдаТранс"

view online





edit the schedule
Direction 1Direction 2
1 on the route0 on the route

18:30
Вокзал  
05:55
06:15
06:35
07:00
07:25
07:50
08:15
08:45
09:20
09:55
10:25
11:00
11:30
12:00
12:30
13:05
13:35
14:05
14:40
15:10
15:45
16:20
16:47
17:10
17:35
18:02
18:30
19:00
19:35
20:12
21:32
Электротовары
Золотой ключик
ТЮЗ
Пролетарская
Маяковского
Транс-Альфа
18:24
Станкозавод
Bus
18:25
Машзавод
18:27
Луначарского
18:28
Западная
18:29
Клубова
18:30
Григорьевское
18:32
Майский
18:35
Хреново
18:36
Семёнково
18:38
Дачи
18:40
АЗС
18:41
Академия
18:43
Молочное
go to top

18:26
Молочное  
06:17
06:42
07:00
07:22
07:45
08:10
08:36
09:02
09:32
10:05
10:40
11:12
11:45
12:15
12:42
13:14
13:49
14:22
14:52
15:30
16:02
16:40
17:10
17:32
17:59
18:26
18:51
19:21
19:50
20:21
20:52
22:12
Академия
АЗС
Дачи
Семёнково
Хреново
Майский
Григорьевское
Клубова
Западная
Луначарского
Машзавод
Станкозавод
Путепровод
Маяковского
Пролетарская
Ленинградская
Мальцева
ТЮЗ
Стадион Динамо
Гостиница Вологда
Вокзал
go to top