bus is near the stop
Route's length: 13 km.
Travel time: 32 min.
Serves: АО "АТП №5"

view online





edit the schedule
Direction 1Direction 2
2 on the route3 on the route

Стартовая
16:38
Королева, 4
Bus
16:40
пл. Добровольского
16:44
б Комарова
16:45
Добровольского
16:47
пл. Борко
16:48
Северный рынок
16:52
Евдокимова
16:54
Фурмановская
16:56
Нариманова
16:58
ТРЦ Горизонт
17:00
Герасименко
17:02
пл. Ленина
16:38
Турмалиновская
Bus
16:39
ДГТУ
16:40
ЦГБ
16:43
Лермонтовская
16:45
Максима Горького
16:46
Большая Садовая
16:49
Московская
16:51
Семашко
16:52
Центральный рынок
go to top

Центральный рынок
Большая Садовая
Максима Горького
Малюгиной
16:38
Текучева
Bus
16:40
пл. Комсомольская
16:43
Шеболдаева
16:45
РГУПС
16:47
Боевой
16:48
Поликлиника N12
16:38
Забайкальский
Bus
16:39
ТРЦ Горизонт
16:41
Нариманова
16:43
Фурмановская
16:45
Евдокимова
16:47
Северный рынок
16:50
б Новоселов
16:51
Добровольского
16:54
б Комарова
16:55
пл. Добровольского
16:56
Фабрика Малыш
16:57
Стартовая-1
16:59
ДНТ Импульс
16:38
Стартовая
Bus
go to top