bus is near the stop
Route's length: 6 km.
Travel time: 16 min.

view online





edit the schedule
Direction 1Direction 2
2 on the route0 on the route

09:40
15-й Мостоотряд  
09:40
12:23
14-й м-н
Bus
12:24
Русь
12:24
ЦМС
12:26
13-й м-н
12:28
Водолей
12:29
Маргарита
12:31
Чайка
12:32
Школа 6
12:33
ВПЧ
12:34
9-й м-н
12:36
Нева
12:37
Теплосеть
12:38
Ветстанция
12:39
Энергонефть
12:40
СУ-10
12:41
УМР-2
12:44
ЮНГ
12:44
Континент
12:46
Хлебозавод
12:47
Северянка
12:49
МУП Юпат
12:51
Парк аттракционов
12:52
Телеком
12:55
Сквер Победы
12:23
Горбольница
Bus
12:24
12-й м-н
12:26
Школа 9
12:28
Гимназия
12:29
14а м-н
12:31
15-й Мостоотряд
go to top