Direction 1 | Direction 2 |
---|---|
0 on the route | 0 on the route |
2169, Paseo Del Parque |
426, Paseo Del Parque |
1803, Paseo Del Parque - Plaza Marina |
425, Alameda Principal - Norte |
416, Avda. De Andalucía |
417, Callejones Del Perchel - Mercado |
2417, Paseo De Los Tilos - Estación De Autobuses |
406, Paseo De Los Tilos - Calatrava |
407, Paseo De Los Tilos - Cruz De Humilladero |
408, Av. Ortega Y Gasset - Cruz De Humilladero |
409, Avda. Ortega Y Gasset - Santa Julia |
410, Avda. Ortega Y Gasset - Bda. El Carmen |
477, Avda. Ortega Y Gasset - La Rosa |
414, Avda. Ortega Y Gasset - Tiro De Pichón |
415, Avda. Ortega Y Gasset - Santa Cristina |
2204, Palacio De Ferias |
1907, P.I. Huerta Correo |
1908, Poligono Alameda |
1909, P.I.El Viso |
1910, Sánchez Blanca |
1911, San Jose Del Viso |
1912, Intelhorce |
1918, Azucarera - Intelhorce |
1913, Tarajal |
1914, P.I. La Huertecilla |
1915, Mercamalaga |
1916, P.I. Trévenez |
1917, Cortijo Jurado |
2508, Pilar Del Prado |
2509, José Calderón - Centro De Salud |
2510, José Calderón - Instituto |
2511, José Calderón |
2512, José Calderón - Junta De Distrito |
2513, José Calderón - Instalaciones Deportivas |
2514, Parque Tecnológico |
2515, Escuela Agrícola |
2516, Maqueda |
2517, Miranda |
1972, Santa Rosalia - Loma Del Campo |
1972, Santa Rosalia - Loma Del Campo |
2552, Sta. Rosalía - Ronda Norte |
2571, Sta. Rosalía - Miranda |
2553, Sta. Rosalía - Maqueda |
2576, Escuela Agrícola |
2555, Parque Tecnológico |
2556, José Calderón - Instalaciones Deportivas |
2557, José Calderón - Junta De Distrito |
2558, José Calderón |
2559, José Calderón - Instituto |
2560, José Calderón - Centro De Salud |
2561, Pilar Del Prado |
1960, Cortijo Jurado |
1961, P.I. Trévenez |
1962, Mercamalaga |
1963, P.I. La Huertecilla |
1964, El Tarajal |
1971, Azucarera - Intelhorce |
1965, Intelhorce |
1966, San Jose Del Viso |
1967, Sánchez Blanca |
1968, P.I. El Viso |
1969, Poligono Alameda |
1970, P.I. Pérez Texeira |
463, Avda. Ortega Y Gasset - Palacio De Ferias |
464, Avda. Ortega Y Gasset - Sta. Cristina |
452, Avda. Ortega Y Gasset - Tiro De Pichón |
453, Avda. Ortega Y Gasset - La Rosa |
454, Avda. Ortega Y Gasset |
455, Avda. Ortega Y Gasset - Bda. El Carmen |
456, Avda. Ortega Y Gasset - Santa Julia |
457, Cruz De Humilladero |
458, La Unión - Sta Marta |
460, La Unión - Edisson |
468, Paseo De Los Tilos - Estación De Autobuses |
469, Callejones Del Perchel - Mercado |
662, Avda. De Andalucía |
470, Alameda Principal - Sur |
366, Paseo Del Parque - Plaza De La Marina |
2169, Paseo Del Parque |