bus is near the stop
Route's length: 8 km.
Travel time: 21 min.

view online





edit the schedule
Direction 1Direction 2
1 on the route0 on the route

19:17
Уральская  
06:29
06:47
07:04
07:21
07:39
07:56
08:13
08:31
08:48
09:05
09:23
09:40
09:57
10:32
11:07
11:24
11:41
11:59
12:33
12:51
13:25
13:43
14:22
14:40
14:57
15:14
15:32
15:49
16:06
16:24
16:41
16:58
17:16
17:33
17:50
18:08
18:25
18:42
19:17
19:49
20:15
20:41
21:07
21:33
21:59
пл. Гагарина
Парк им. Гагарина
Магазин 5
Магазин 12
19:02
34-й квартал
Bus
19:03
38-й квартал
19:04
А/к Чайка
19:05
Молокозавод
19:06
КНПЗ
19:08
Гортоп
19:08
Лесобаза
19:10
Городская
19:11
Пивзавод
go to top

Пивзавод
Городская
Лесобаза
Гортоп
КНПЗ
Молокозавод
А/к Чайка
38-й квартал
34-й квартал
Магазин 12
Магазин 5
Парк им. Гагарина
пл. Гагарина
Уральская
go to top