Direction 1 | Direction 2 |
---|---|
0 on the route | 0 on the route |
Malmin Sairaala
08:30 09:30 10:30 11:30 12:35 13:35 14:35 15:35 |
Malmin Sairaala |
Malmin Tori |
Malmin Asema |
Paavolantie |
Ala-Malmin Tori |
Malmin Asematie |
Ruotutorpankuja |
Eskolantie |
Pukinmäen Asema |
Isonpellontie |
Oulunkylän Rantap. |
Mikkolantie |
Patola |
Kisällintie |
Hirsipadonkuja |
Hirsipadontie |
Maapadontie |
Mestarintie |
Harjantekijäntie |
Kylänvanhimmantie |
Paturintie |
Mäkitorpantie |
Oulunkylän Terveysas |
Kylänvanhimmantie |
Käpytie |
Kotoniityntie |
Jaalantie |
Taivaskallio |
Antti Korpin Tie |
Herttuanpolku |
Juhana Herttuan Tie |
Antti Korpin Tie |
Koskelan Sairaala |
Käpylän Paloasema |
Panuntie |
Käpylän Asema |
Tinasepäntie |
Vaskisepäntie |
Niittyläntie |
Koivikkotie |
Männikkötie |
Männikkötie |
Maunula |
Maunula |
Suursuontie |
Suursuon Sairaala |
Pirjontie |
Alkutie |
Lepolantie |
Pilkekuja |
Kamppiaistie |
Niittyluhdantie |
Suovatie |
Rohkatie |
Palosuontie |
Ripusuontie |
Raiviontie |
Saramäentie |
Saramäentie
07:25 08:25 09:30 10:30 11:30 12:30 13:35 14:35 |
Raiviontie |
Ripusuontie |
Palosuontie |
Rohkatie |
Kamppiaistie |
Pilkekuja |
Lepolantie |
Alkutie |
Pirjontie |
Suursuon Sairaala |
Suursuontie |
Maunula |
Rajametsäntie |
Männikkötie |
Männikkötie |
Koivikkotie |
Niittyläntie |
Vaskisepäntie |
Käpylän Asema |
Panuntie |
Käpylän Paloasema |
Koskelan Sairaala |
Koskelan Sairaala |
Antti Korpin Tie |
Herttuanpolku |
Juhana Herttuan Tie |
Antti Korpin Tie |
Taivaskallio |
Jaalantie |
Kotoniityntie |
Käpytie |
Oulunkylän Terveysas |
Mäkitorpantie |
Paturintie |
Kylänvanhimmantie |
Harjantekijäntie |
Norrtäljentie |
Mestarintie |
Maapadontie |
Hirsipadontie |
Hirsipadonkuja |
Kisällintie |
Norrtäljentie |
Patola |
Mikkolantie |
Isonpellontie |
Pukinmäen Asema |
Eskolantie |
Ruotutorpankuja |
Malmin Asematie |
Ala-Malmin Tori |
Paavolantie |
Malmin Asema |
Malmin Tori |
Malmin Sairaala |
Malmin Sairaala |