Direction 1 | Direction 2 |
---|---|
0 on the route | 0 on the route |
Espoontori
06:51 07:50 08:14 09:03 09:37 10:23 10:53 11:32 12:07 12:35 12:57 13:22 13:53 14:18 15:07 16:20 16:50 17:28 17:58 18:31 19:07 20:42 21:27 22:42 |
Espoon Asema |
Kaivomestarinkatu |
Kirkkopuisto |
Lehtimäki |
Lommila |
Ikea Espoo |
Fallåker |
Bemböle Skola |
Tollinportti |
Itäpelto |
Pellas |
Jauhotullintie |
Träskändan Kartano |
Auroranportti |
Träskändanristi |
Ryytimaa |
Karamzinin Koulu |
Kulloonmäki |
Emännäntie |
Haapaniemenristi |
Rajaportti |
Ruispelto |
Nepperi |
Nepperinportti |
Koskelonsilta |
Kiilaniitty |
Minttupelto |
Nikunmäentie |
Juvankartano |
Juvanpuisto |
Nikunpelto |
Juvantie |
Niipperin Koulu |
Niipperinvarsi |
Niipperinniitty |
Antinmäki |
Kallionsyrjä |
Taka-Niipperi |
Kalajärven Keskus |
Kalajärven Keskus
05:37 06:36 06:53 07:14 07:40 08:40 09:05 09:25 09:55 10:32 11:12 11:42 12:20 12:59 13:24 13:48 14:13 14:45 17:01 17:41 18:17 19:19 19:55 21:39 22:12 |
Taka-Niipperi |
Kallionsyrjä |
Antinmäki |
Niipperinniitty |
Niipperinvarsi |
Niipperin Koulu |
Juvantie |
Juvanpuisto |
Juvankartano |
Nikunmäentie |
Minttupelto |
Kiilaniitty |
Koskelonsilta |
Nepperinportti |
Nepperi |
Ruispelto |
Rajaportti |
Haapaniemenristi |
Emännäntie |
Kulloonmäki |
Karamzinin Koulu |
Ryytimaa |
Träskändanristi |
Auroranportti |
Träskändan Kartano |
Pihlajarinne |
Jauhotullintie |
Pellas |
Itäpelto |
Tollinportti |
Bemböle Skola |
Bemböle |
Fallåker |
Ikea Espoo |
Lommila |
Lehtimäki |
Kirkkopuisto |
Kaivomestarinkatu |
Espoon Asema |
Espoontori |