Direction 1 | Direction 2 |
---|---|
0 on the route | 0 on the route |
Panimokatu
05:36 05:56 06:16 06:35 06:50 07:05 07:20 07:35 07:50 08:05 08:20 08:35 08:54 09:14 09:34 09:54 10:14 10:34 10:54 11:14 11:34 11:54 12:14 12:34 12:54 13:14 13:34 13:54 14:14 14:35 14:51 15:06 15:21 15:37 15:54 16:14 16:34 16:54 17:14 17:34 17:54 18:14 18:34 18:54 19:14 19:34 19:54 20:14 20:34 20:54 21:14 21:34 21:54 22:14 |
Tynnyrintekijänkatu |
Kalasatama (M) |
Agroksenkuja |
Sörnäistenkatu |
Haukilahdenkatu |
Kumpulan Kampus |
A.I. Virtasen Aukio |
Intiankatu |
Kumpula |
Käpyläntie |
Väinölänkuja |
Käpylän Paloasema |
Panuntie |
Käpylän Asema |
Tinasepäntie |
Vaskisepäntie |
Postiljooninkatu |
Nuijamiestenramppi |
Haagan Ammattikoulu |
Eliel Saarisen Tie |
Thalianaukio |
Ida Aalbergin Tie |
Näyttelijäntie 22 |
Näyttelijäntie |
Pelimannintie |
Kaustisentie |
Viulutie |
Kanneltalo |
Trumpettitie |
Kannelmäen Asema |
Kannelmäen Asema
04:54 05:24 05:44 06:04 06:19 06:34 06:49 07:04 07:19 07:34 07:49 08:05 08:20 08:35 08:50 09:04 09:18 09:36 09:54 10:14 10:34 10:54 11:14 11:34 11:54 12:14 12:34 12:54 13:14 13:34 13:54 14:14 14:34 14:52 15:09 15:27 15:45 16:01 16:18 16:34 16:53 17:12 17:32 17:52 18:13 18:33 18:54 19:14 19:34 19:53 20:13 20:33 20:53 21:13 21:33 |
Trumpettitie |
Kanneltalo |
Viulutie |
Kaustisentie |
Pelimannintie |
Näyttelijäntie |
Näyttelijäntie 22 |
Ida Aalbergin Tie |
Thalianaukio |
Eliel Saarisen Tie |
Haagan Ammattikoulu |
Nuijamiestenramppi |
Postiljooninkatu |
Vaskisepäntie |
Käpylän Asema |
Panuntie |
Käpylän Paloasema |
Väinölänkuja |
Käpyläntie |
Kumpula |
Intiankatu |
A.I. Virtasen Aukio |
Kumpulan Kampus |
Haukilahdenkatu |
Sörnäistenkatu |
Agroksenkuja |
Kalasatama (M) |
Panimokatu |