Bustime


bus is near the stop
Route's length: 15 km.
Travel time: 37 min.

view online





edit the timetable
Direction 1Direction 2
0 on the route2 on the route

с. Максимовка
с. Кажымукан
Поселок Талапкер
Разъезд 96
АОТ-10
Гостиница Бахыт
Кафе Казыгурт
Рынок Улжан
Шугыла (НургисыТлендиева)
Кладбище
Медеу
Қарталы
Акан Серы
go to top

20:16
Акан Серы
Intercity
20:19
Қарталы
20:20
Медеу
20:22
Кладбище
20:22
Шугыла (НургисыТлендиева)
20:23
Рынок Улжан
20:25
Кафе Казыгурт
20:28
Гостиница Бахыт
20:31
АОТ-10
20:34
Разъезд 96
20:16
Поселок Талапкер
Intercity
20:19
с. Кажымукан
20:21
с. Максимовка
go to top